Koupací sezona ve Zlíně začala

Na městských koupalištích ve Zlíně byla tento týden zahájena sezona koupání pod širým nebem. Městská koupaliště Zelené v Bartošově čtvrti a Panorama na Jižních Svazích a areál na ulici Hradská jsou připraveny na nápor návštěvníků v letních horkých dnech.

kouplaiste

Návštěvníky městských koupališť určitě potěší, že ceny pro letošní sezonu zůstávají na úrovni předchozích let. „Nechceme je zvedat. Naším zájmem je, aby si lidé užívali koupání a nemuseli myslet na to, že je tato zábava stojí více než v minulosti,“ konstatoval náměstek primátora Ondřej Běták, do jehož kompetencí sportoviště ve Zlíně patří. Dodal, že ceny vstupného se daří držet na stejné výši i díky dotaci města společnosti STEZA.

Ceník a další informace zájemci naleznou na www.laznezlin.cz.

Městská koupaliště navštíví každoročně během letních měsíců desítky tisíc návštěvníků. Do areálů je láká nejen příznivá cena. „Nabízíme krásné prostředí, naše koupaliště jsou snadno dostupná, v bazénech je jiskřivá voda. Za velkou přednost považuji i profesionální personál,“ uvedl ředitel společnosti STEZA Lubomír Matoušek.