Ladislav Špaček představí novou knihu o etiketě, můžete ji vyhrát

Ve středu 2. května od 16 hodin se v knihkupectví Luxor ve Zlatém jablku uskuteční beseda a autogramiáda Ladislava Špačka. Představí svou nejnovější knihu Etiketa / Moderní etiketa pro každého, která vyšla na konci loňského roku. V naší soutěži ji můžete vyhrát!

spacek

Jde o nejobsáhlejší příručkou etikety, jaká v Česku kdy vyšla. Obsahuje komplexní soubor pravidel slušného chování ze všech oblastí lidského života. Najdete v ní poučení pro všechny životní situace a budete vědět, jak být svým dětem vzorem.

V Etiketě se dočtete leccos z toho, co bylo zmíněno v předchozích knihách. Například, že brambory se krájejí vidličkou a krájely se tak i před deseti lety, sako se zapíná na horní knoflík už od vévody z Windsoru, ale najdete v ní i mnohá pravidla, u nichž došlo oproti minulosti ke změně. Třeba že kravata už není vyžadována tak často jako před dvaceti lety nebo za jakých okolností si lze obléct džíny do společnosti.

Kniha Etiketa si všímá i rozdílů mezi mladou a starší generací, vysvětluje stylové rozlišení konzervativního a ležérního stylu a neodsuzuje módní vlivy. Je moderní, praktická a srozumitelná.

Soutěž o knihu

Pokud chcete tuto skvělou knížku vyhrát, napište nám jméno prezidenta, kterému Ladislav Špaček dělal tiskového mluvčího. Odpovědi posílejte do pondělí 30. dubna do 20 hodin na e-mail info@vaszlin.cz. Výherci si pak budou moci knížku vyzvednout přímo na autogramiádě 2. května.