Michal Viewegh představí novou knihu. V naší soutěži ji můžete vyhrát

Ve středu 16. května od 18 do 20 hodin zavítá do knihkupectví Luxor ve Zlatém jablku na autorské čtení a autogramiádu spisovatel Michal Viewegh u příležitosti vydání své nové knihy Muž a žena.

IMG_1863

Nejznámější český spisovatel se v „malém dvojrománu“ vrací k tomu, co na něm jeho čtenáři oceňují nejvíce. Svůj humorně ironický pohled na vztahy mezi muži a ženami propůjčuje v novele Family Frost zkrachovalému restauratérovi Vincentovi, který si pronajme mrazící vůz známé firmy a živí se jako řidič. Tím se jeho zbabraný život dostane do nečekané spirály událostí.

Druhá novela, Čarodějka z Křemelky, si pohrává s mírně fantastickým námětem. Krásná Dominika má celý život smůlu na muže a svou přitažlivost považuje spíš za prokletí. Jako dar naopak chápe svou schopnost číst lidem myšlenky. Dá se žít se ženou, která doopravdy ví, co si její muž myslí?

Soutěž o knihu

Pokud chcete poslední Vieweghovu knihu vyhrát, napište nám jméno alespoň jednoho jeho románu, který byl zfilmován. Odpovědi posílejte do úterý 15. května do 23 hodin na e-mail info@vaszlin.cz. Výherci si budou moci knížku vyzvednout přímo na autogramiádě 16. května.

viveg