Náměstí ožije adventním programem, chystá se i kluziště

Adventní čas na zlínském náměstí Míru začíná první adventní nedělí 29. listopadu. Program odstartuje v 16 hodin. Primátor rozsvítí vánoční strom a pak uvidíte a uslyšíte Divadlo Chůdadlo, trubače a jejich fanfáry, populárního slovenského zpěváka Vašo Patejdla a poutavou ohňovou show.

DSC_0208

Když zavítáte na náměstí Míru, můžete si zde pochutnat na dobrém jídle a pití, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle u kulturního programu, který je pro připraven na každý den.

Rozšířený Vánoční jarmark, který bude na náměstí od 12. do 23. prosince, nabídne řemeslné výrobky, ruční práce a tradiční dekorativní zboží, vánoční stromky, ryby, tvořivé dílny a mnoho dalšího.

Kulturní program na náměstí bude po celou adventní dobu bohatý. Na mikulášské Nebeské náměstí dorazí zpěvačka Petra Černocká. V následujících dnech se představí Magda Reifová s programem pro nejmenší, vystoupí kapela Neřež, Marta Jandová, Marek Ztracený, Janek Ledecký, Vlasta Redl, Yvonne Přenosilová nebo Milan Drobný. A také spousta místních skupin nebo dětských folklorních souborů.

DSC_0210

Velkou novinkou letošních Vánoc na zlínském náměstí budou hrníčky s tematikou jarmarku a také kluziště s umělým povrchem a půjčovnou bruslí.

Program zlínského adventu najdete zde:

advent program

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *