Zlín postupuje do čtvrtfinále, v prodloužení rozhodl kapitán Veselý

Hokejisté HC PSG Zlín porazili v rozhodujícím pátém zápase předkola play off tým HC Oceláři Třinec 3:2 v prodloužení a postoupili do čtvrtfinále, kde narazí v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy na Spartu.

Berani nezačali zápas vůbec dobře, neboť v 25. minutě prohrávali již 0:2. Přesto nesložili zbraně a za devět minut srovnali stav. Velmi vyrovnaná a dramatická série se rozhodla v úvodní minutě prodloužení. Vlachův tým předvedl ukázkovou kombinační akci, na jejímž konci zakončoval kapitán Ondřej Veselý do odkryté branky.

Zlín vyřadil v play off Slezany již posedmé v řadě a ani jednou s Třincem neprohrál. Branky zaznamenali Daniel Štumpf, Petr Holík a Ondřej Veselý.

Čtvrtfinálová série se Spartou začíná dvěma zápasy v O2 areně, první se hraje již ve středu 16. března v 18:20.

Zdroj: hokej.zlin.cz