Zlínská zoo o víkendu nabídne adventní atmosféru

Předposlední listopadový víkend se ponese v Zoo Zlín ve vánoční atmosféře. Přijďte si k nám vyrobit adventní věnce, namalovat perníčky či jen načerpat sváteční náladu.

zoo

Adventní dílny budou přichystány ve dnech 21. a 22. listopadu od 9.30 do 15.00 v prostorách vzdělávacího střediska Tyrol. Na připravených stanovištích si můžete vyzkoušet výrobu nejrůznějších vánočních dekorací, adventních věnců či malování perníčků. Svou obtížností jsou určeny jak pro dětské tak i dospělé návštěvníky.

Dílny pro děti jsou bezplatné a těšit se opravdu máte na co – vyrábět se budou makové panenky, ježci a sovičky z šišek či andělíčci na stromek. Výroba adventních věnců bude pro obrovský zájem omezena – při zakoupení vstupenky do zoo obdržíte kupón na výrobu jednoho věnce zdarma. Pokud si budete chtít vyrobit více věnců, zaplatíte symbolických 50 Kč za kus.

Zoo Zlín je během listopadu otevřena od 8.30 do 16.00 hodin a využít můžete sníženého vstupného – 80 Kč pro dospělé, 60 Kč pro studenty a seniory a 40 Kč pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *